3. Първа победа за Гари Невил във Валенсия срещу слаб съперник (ВИДЕО)

Първа победа за Гари Невил във Валенсия срещу слаб съперник (ВИДЕО)

Реал Сосиедад и Малага отпаднаха за Купата на Испания

Гари Невил спечели първи мач начело на Валенсия при 2:0 над третодивизионния Баракалдо в реванша от 1/16-финалите за Купата на Испания. „Прилепите” продължават напред с общ резултат 5:1.

Санти Мина даде ранен аванс на Валенсия в 8-ата минута, а Алваро Негредо удвои в 31-ата. До края на „Местая” нов гол не падна, а домакините имаха и комфортен аванс от 3:1 след първия мач.

Борещият се за оцеляване в Примера Малага отпадна от втородивизионния Мирандес. Тази вечер Малага загуби с 0:1 на своя „Ла Росаледа” и напусна турнира с общ резултат 1:3, след като падна и в първия мач.

Минимален успех стигаше на андалусийците за продължаване напред, но тази минимална победа се оказа за гостите.

В 73-ата минута котдивоарската резерва Джуниор Лаго вкара в мрежата на вратаря Очоа и Мирандес спечели с 1:0, за да се класира за осминафиналите.

Реал Сосиедад също отпадна след 1:1 у дома на реванша с Лас Палмас и общ резултат 2:3 в битка между два елитни тима.

Вилиян Жозе даде аванс на Лас Палмас в 37-ата минута, а Серхио Каналес изравни в първата минута на втората част.

Още един гол на баските вкарваше мача в продължения, но техният вратар Ойер бе изгонен в 89-ата минута и бившият отбор на Дейвид Мойс отпадна.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?