Защитникът на Ливърул Деян Ловрен може да лежи 5 години в затвора. Причината е лъжесвидетелстване.

Хърватинът беше привикан като свидетел във вторник по делото за корупция срещу бившия шеф на Динамо (Загреб) Здравко Мамич. Ексцентричният бос е обвинен в присвояване на 14 милиона долара.

От прокуратурата в Хърватия обявиха, че започват разследване на Ловрен по подозрение за лъжесвидетелстване във връзка с трансфера му от Динамо в Лион през 2010 година.
Кошмар за Стоилов в Турция

Гьозтепе загуби мач, в който водеше с 3:1 Всичко започна отлично за Гьозтепе след автогол на Зеки Явру в 13-тата минута. Мариус изравни в 28-ата, но единият от бразилските нападатели на гостите - Ромуло Крус, върна преднината на своя тим в 41-вата. Перфектна контраатака само пет минути след паузата доведе до трето попадение за Гьозтепе, дело на друг от бразилците в тима - Жуан Сантос. Преднината на гостите от 3:1 се задържа до 70-ата, когато Нчам намали с първия си гол за деня. Резултатът беше изравне в 79-ата чрез Кингсли Шиндлер, за да дойде продължението, в което Нчам лиши Стоилов дори от точка. Дебют за Гьозтепе записа привлеченият под наем от Челси нападател Давид Датро Фофана.

Мадридчани надвиха 2:0 Алавес

Ман Сити се подхлъзна и срещу Нюкасъл - 1:1 (ВИДЕО)

"Гражданите" остават първи в класирането с 14 точки, но може да го загубят до края на деня