3. Петър Чех: Поемам вината за двете поредни равенства

Петър Чех: Поемам вината за двете поредни равенства

Вратарят направи две важни грешки при ремитата срещу Уигън и Тотнъм

Вратарят на Челси Петър Чех заяви, че той е виновен за допуснатите голове срещу Уигън и Тотнъм, които доведоха до две поредни ремита по 1:1 във Висшата лига за „сините” от Лондон.

В последните минути ма “DW” чехът изпусна кълбото  право в краката на Жорди Гомес за изравнителния гол.

В дербито срещу Тотнъм на „Уайт Харт Лейн” отново той имаше вина за гола на противника, като не можа да се намеси добре при едно центриране на Гарет Бейл и Емануел Адебайор засече в мрежата.

„За жалост, когато топката дойде, бях малко закъснял и Адебайор вкара, но центрирането беше чудесно. Разминах се на сантиметри”, обяснява Чех.

За гафа срещу Уигън той обяснява: „Вкараха ни гол в последните две минути. Не можах да видя добре топката и тя попадна в друг играч на Уигън, който вкара. Беше жалко, но понякога и това се случва”, съжалява стражът.
ОБЗОР: Ливърпул се изпоти за 1:0 над РБ Лайпциг (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

"Мърсисайдци" са с пълен актив след първите три кръга в Шампионска лига

Лийдс избра заместник на Илия Груев

Френски халф ще замени българина

Брест отново впечатли и спря Байер Леверкузен (ВИДЕО)

Френският тим и "аспирините" събраха по 7 точки

Скандално: Ограбиха шеф на Байерн Мюнхен в Барселона

Той е останал без мобилния си телефон, портфейл и скъп часовник

Барселона на Флик смаза Байерн Мюнхен с 4:1 (ВИДЕО)

Каталунците си го върнаха за 2:8 преди четири години в Шампионската лига

Индзаги вече казал "Да" на Юнайтед за догодина

Специалистът е готов да поеме "червените дяволи" след Тен Хаг

Моуриньо чака медал от Висшата лига

Португалецът следи разследването около Манчестър Сити, което може да му донесе служебна титла

Тен Хаг извика двама тийнейджъри за Фенербахче

Кризата с контузии при "червените дяволи" си оказва влияние

Треньорът на Андерлехт: Ще търсим недостатъците на Лудогорец

Дейвид Хюбърт говори на пресконференцията преди сблъсъка с родния шампион в Лига Европа