3. Петима бележат за категоричен успех на Реал Мадрид (ВИДЕО)

Петима бележат за категоричен успех на Реал Мадрид (ВИДЕО)

„Кралския клуб” спечели с 5:0 визитата си на Реал Бетис

Реал Мадрид записа шеста поредна победа от началото на годината. Столичани се наложиха с категоричното 5:0 при визитата си на Реал Бетис и вече имат 50 точки в актива си, с колкото са Барселона и Атлетико Мадрид преди срещите си от XX кръг на Примера.

„Белия балет” не остави никакви шансове на своите домакини и още в 10-ата минута Кристиано Роналдо откри резултата. Новият кавалер на „Златната топка” вкара красив гол от далечна дистанция след индивидуален рейд и се разписа в трети пореден двубой на своите.

Четвърт час по-късно Гарет Бейл реализира хубаво попадение след прецизно изпълнен пряк-свободен удар, а в добавеното време на първата част преднината на „Кралския клуб” стана класическа.

Тя бе оформена от Карим Бензема, който бе изведен технично от Лука Модрич и хладнокръвно вкара своя гол номер 100 за столичани.

След паузата гостите логично намалиха оборотите, но въпреки това вкараха още две попадения.

В 51-ата минута Кристиано Роналдо бе изведен сам срещу вратаря, но шутът му по диагонала бе спасен с вещина от Андерсен, а малко по-късно португалецът отново опита късмета си, ала стражът на домакините пак се намеси.

Датчанинът обаче бе безпомощен в 62-ата минута, когато Анхел ди Мария вкара изключително красиво попадение от 20-ина метра, за да направи резултата 4:0.

Крайното 5:0 пък бе оформено от резервата Алваро Мората. Той влезе на терена 13 минути преди края, а в редовното време се възползва от опит за задна ножица на Кристиано Роналдо и отблизо вкара дебютния си гол от два месеца насам.

Барселона планира да си върне Неймар следващото лято

Бразилецът продължава да лекува тежка контузия в коляното след трансфера си в Ал-Хилал

Дембеле се извини и е обратно в групата на ПСЖ

Френският нападател е реабилитиран от Луис Енрике

Шчесни разкри, че Левандовски му се е обадил за Барселона

Полският страж подписа с каталунците, за да замени Марк-Андре Тер Стеген

Мейсън Маунт е под въпрос за Порто

Английският халф на Манчестър Юнайтед не е на 100% преди гостуването в Португалия

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм