3. Подмладен тим на Англия надви Холандия в Амстердам (ВИДЕО+СНИМКИ)

Подмладен тим на Англия надви Холандия в Амстердам (ВИДЕО+СНИМКИ)

„Трите лъва” започнаха с успех подготовката си за Мондиал 2018

Английският национален отбор започна с минимална победа подготовката си за световното първенство в Русия през лятото.

„Трите лъва” се наложиха над Холандия с 1:0 в контролна среща, играна в Амстердам, а единственото попадение в спаринга бе дело на Джеси Лингард.

Селекционерът на британците Гарет Саутгейт заложи предимно на младостта в тази проверка, но защитникът на Ливърпул Джо Гомес (20 г.) получи травма още в десетата минута и бе заменен принудително.

Въпреки това, гостите стояха по-добре на терена и преди почивката Маркъс Рашфорд (20) бе близо до това да открие резултата, а над всички бе Рахим Стърлинг (23).

Като цяло обаче полувремето бе лишено от множество положения за гол, а скоро след подновяването на играта англичаните поискаха дузпа за нарушение срещу Рашфорд.

Не след дълго обаче неговият съотборник в Манчестър Юнайтед Джеси Лингард (25) вкара единственото попадение в срещата, възползвайки се от рикошет в Стърлинг.

Така Англия започна успешно подготовката си за световните финали в Русия, която продължава с контроли срещу Италия (27.03), Нигерия (02.06) и Коста Рика (07.06). Първият двубой на „трите лъва” от Мондиал 2018 е срещу Тунис на 18-и юни.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1