3. Пореден провал за Божинов и Лозана

Пореден провал за Божинов и Лозана

Тимът падна с 2:3 от Лугано

Отборът на Лозана, където играе Валери Божинов допусна нова загуба в първенството на Швейцария. В мач от 4-ия кръг тимът загуби с 2:3 от Лугано у дома. Родният нападател влезе като резерва в 69-ата минута на мястото на Марко Дели.

Гостите Юнес Бну Марзук в 12-ата минута, но Бенджамин Кололи изравни в 17-ата. Стив Рулие в 52-ата минута отново изведе Лугано напред, но 8 минути преди края Федерико Марджота изравни. В 85-ата минута Давиде Мариани отбеляза победното попадение за гостуващия отбор, с което оформи крайното 2:3.

Така Лозана продължава да няма победа на сметката си от началото на сезона и с 1 спечелена точка се намира на предпоследната 9-та позиция в класирането.

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи