3. ПСВ пак се издъни

ПСВ пак се издъни

Шампионът на Холандия ПСВ Айндховен се издъни като гост в Ередивизи. Този път момчетата на Хюб Стевенс завършиха наравно 1:1 с намиращия се в зоната на изпадащите Витес в мач от 15-ия кръг. ПСВ откри 43-та минута с гол на Нордин Амрабат. В 65-ата обаче влезлият като смята 8 минути по-рано Никлас Тарваярви успя да изравни. Така ПСВ вече е на цели 9 точки от водача в класирането АЗ Алкмаар и на 6 от Аякс. Айндховенци имат и само 7 точки от 7-те си мача навън този сезон

Шампионът на Холандия ПСВ Айндховен се издъни като гост в Ередивизи. Този път момчетата на Хюб Стевенс завършиха наравно 1:1 с намиращия се в зоната на изпадащите Витес в мач от 15-ия кръг. ПСВ откри 43-та  минута  с гол на Нордин Амрабат. В 65-ата обаче влезлият като смята 8 минути по-рано Никлас Тарваярви успя да изравни. Така ПСВ вече е на цели 9 точки от водача в класирането АЗ Алкмаар и на 6 от Аякс. Айндховенци имат и само 7 точки от 7-те си мача навън този сезон.