3. ПСВ разби задрямалия Наполи с 3:0, Манолев гледа от пейката (+ВИДЕО)

ПСВ разби задрямалия Наполи с 3:0, Манолев гледа от пейката (+ВИДЕО)

Днепър на два пъти изоставаше, но победи АИК с 3:2 в Стокхолм, украинците са лидер в групата

ПСВ Айндховен записа категорична победа с 3:0 над Наполи в Група “F” на Лига Европа, но българският национал Станислав Манолев за пореден път остана на пейката през целия двубой.

Наполи излезе без Кавани, Пандев, Бехрами и Инлер, което се отрази много лошо на играта на тима на Валтер Мадзари.

ПСВ установи надмощие още след първия съдийски сигнал и натика Наполи в неговата половина.

Защитата на гостите издържа до 19-ата минута, когато след неразбирателство Джърмейн Ленс излезе на празна врата и чукна леко в мрежата под натиска на защитник за 1:0.

Дрямката за неаполитанците продължи и в 41-ата минута Дрийс Мертенс удвои аванса на холандците на „Филипс Стейдиъм” пред 23 000 зрители.

През втората част „филипсите” убиха всяка интрига още в 52-ата минута. При един корнер белгиецът Мертенс отклони, а Марсело добута в мрежата за 3:0.

Днепър победи с 3:2 АИК (Стокхолм) в другия мач от тази група “F”. Украинците на два пъти изоставаха в резултата, но намериха начин да измъкнат трите точки от „Росунда”.

Хелги Даниелсон материализира ранния домакински натиск в 5-ата минута за 1:0, но в 41-ата Никола Калинич вкара след пас на Ротан – 1:1.
В добавеното време на първата част Хенок Гойтом пак изведе АИК напред за 2:1, а този път Даниелсон бе асистент.

Днепър за 10 минути обърна мача през втората част. Централният защитник Витали Мандзюк изравни за 2:2 в 73-ата минута, а таранът Селезньов даде победата на отбора на Хуанде Рамос – 3:2.

Днепър е лидер с две победи и 6 точки, ПСВ и Наполи имат по 3, а АИК още няма точка.
Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи