3. ПСВ спечели рекордна Суперкупа на Холандия

ПСВ спечели рекордна Суперкупа на Холандия

Тимът от Айндховен надви Аякс на "Амстердам Арина", Станислав Манолев не бе групата на победителите

Отборът на ПСВ победи Аякс с 4:2 в спор за Суперкупата на Холандия и по този начин спечели трофея за девети рекорден път. Станислав Манолев не беше в групата на тима от Айндховен.

Двубоят започна вихрено за тима на ПСВ, който откри резултата на "Амстердам Арина" още в 3-ата минута чрез Тойвонен, а Ланс удвои преднината в 11-ата.

Домакините обаче не се предадоха и успяха да върнат едно попадение в 44-тата минута, когато Алдервирелд бе точен с глава след центриране от корнер.

След почивката ПСВ възстанови преднината си от два гола, след като в 53-ата минута Тойвонен вкара второто си попадение в мача.

В 75-ата Аякс отново намали, благодарение на нелеп автогол на Марсело. В продължението обаче ПСВ сложи точка на спора чрез Вийналдум.

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши