3. Размяна на голове в Белград

Размяна на голове в Белград

Сърбия приема Испания в мач от Лига на нациите

Сърбия приема Испания в първи мач от група 4 на поток А на Лига на нациите. Двубоят е в четвъртък от 21:45 часа на "Райко Митич" в Белград.

Домакините се провалиха на Европейското първенство през лятото, като в отбора им отново властваха скандалите, както на почти всяко голямо първенство. Големите звезди в отбора не оправдаха очакванията и това доведе до слабо представяне.

В същото време Испания беше неудържим и стигна безапелационно до трофея.

Сега и двамата селекционери ще направят промени в своите състави. На мнение сме, че и "плавите", и "фуриите" разполагат с достатъчно аргументи, за да вкарат поне по един гол в четвъртък вечер.

Букмейкърът 8888.bg оценява шансовете за голове и в двете врати на 47.6%. Опцията Двата отбора да вкарат "НЕ" е 58.7%.

Флик: Ще бъде трудно срещу Жирона

"Спечелихме четири последователни срещу и искаме да продължим това", каза треньорът на Барса

Анчелоти: Не заслужавахме да спечелим

"Беше тежък мач", каза треньорът на Реал Мадрид

Компани: Имаме добър отбор

"Постигнахме добра победа с добро настроение", каза треньорът на Байерн

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)

Домакините изпуснаха дузпа

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)