3. Реал Мадрид прегази Виляреал с 4:1, Белингам отново бележи (ВИДЕО)

Реал Мадрид прегази Виляреал с 4:1, Белингам отново бележи (ВИДЕО)

Лука Модрич също блести с гол и асистенция

Реал Мадрид победи Виляреал играят с 4:1 в мач от 17-я кръг на Ла Лига.

Само пет минути след това Родриго пое прехвърлящ пас в опасна зона и нанесе рязък удар в средата на вратата, но стражът на Виляреал отново блесна с чудесна намеса. В 23-а минута Лука Модрич се включи в предни позиции, очаквайки съотборник да му подаде топката. Хърватинът пое кълбото, след като го получи, като стреля от границата на наказателното поле, но разтресе напречната греда.

Малко след това Джуд Белингам засече великолепно подаване на Модрич, като английският полузащитник се извиси високо и завърши отблизо с глава в долния десен ъгъл - 1:0 за Реал Мадрид.

В 37-а минута след разбъркване от корнер се получи карамбол, но накрая топката някакси достигна до Родриго, който бе най-съобразителен и бързо изстреля топката към вратата, като не остави шанс на вратаря да реагира. Първоначално попадението бе отменено поради засада, но след преглед с ВАР се установи, че такава няма и голът бе зачетен - 2:0 за Реал Мадрид.

В 54-а минута Рамон Терац получи в средата на терена и успя да намери Хосе Луис Моралес между двамата противникови централни защитници, а нападателят овладя и стреля веднага в долния ляв ъгъл, като Лунин не успя да реагира - 2:1.

Десетина минути след това Браим Диас завърши красивия си индивидуален рейд с превъзходен удар от вътрешността на наказателното поле. Топката се озова в долния десен ъгъл, а Йоргенсен този път нямаше какво да направи - 3:1.

Реал Мадрид продължи да натиска и в 69-а минута Лука Модрич връхлетя върху отскочила топка в наказателното поле, като преодоля вратаря с удар в долния ляв ъгъл, правейки резултата 4:1.