3. Реал (Мадрид) размаза канадци при дебюта на Кака и Алонсо

Реал (Мадрид) размаза канадци при дебюта на Кака и Алонсо

Испанският гранд Реал (Мадрид) размаза канадския ФК Торонто при дебюта на Кака и Шаби Алонсо. Това бе първият двубой от турнето на "белия балет" в САЩ и Канада. Канадските фенове пък имаха уникалния шанс да бъдат първите, които наблюдават на живо дебюта на Кака и Шаби за Реал.

Испанският гранд Реал (Мадрид) размаза канадския ФК Торонто с 5:1 при дебюта на Кака и Шаби Алонсо. Това бе първият двубой от турнето на "белия балет" в САЩ и Канада. Канадските фенове пък имаха уникалния шанс да бъдат първите, които наблюдават на живо дебюта на Кака и Шаби за Реал.

Бразилската перла в селекцията на Мануел Пелегрини Кака започна като титуляр, но бе заменен в 46-ата минута от Естебан Гранеро. Алонсо пък влезе в 62-ата минута на мястото на Кристиано Роналдо. Много силен мач за мадридчани направи капитана на тима Раул, който се отчете с 2 попадения.

Футболистите на Реал владееха инициативата по-време на целия мач и напълно логично победиха с убедителното 5:1. Тяхната преднина можеше дори да бъде още по-внушителна, ако не бяха многобройните пропуски пред вратата на канадците.

В 12-ата минута Раул получи топката около точката за изпълнение на пеналта, финтира двама защитници и изведе своя тим напред в резултата. В 18-ата минута Роналдо и Бензема демонстрираха страхотно разбиране на терена. Двамата направиха бърза и ефектна комбинация, като топката за последно попадна в Роналдо, който със силен удар удвои преднината на "белия балет".

В 25-ата минута Раул засече топката след центриране от корнер и направи преднината на Реал класическа. В 65-ата минута Негредо намери със страхотен пас Бензема и последният от близо вкара за 4:0. Домакините стигнаха до почетно попадение в 75-ата минута чрез Гала, като резултатът стана 1:4 в полза на гостите от Мадрид. Крайното 5:1 в полза на Реал оформи Ариен Робен в 85-ата минута след страхотен пас на Диара.

Реал (Мадрид): Касияс (Дудек 46), Арбелоа (Торес 46), Албиол (Пепе 46), Метцелдер, Дренте, Л. Диара, Гути (Робен 62), Роналдо (Алонсо 62), Кака (Гранеро 46), Раул (Негредо 62), Бензема;

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1