3. Реал Сосиедад и Бетис сътвориха уникално шоу, но без победител (ВИДЕО)

Реал Сосиедад и Бетис сътвориха уникално шоу, но без победител (ВИДЕО)

Двубоят претендент за мач на сезона

Реал Сосиедад и Бетис направиха 4:4 в луд мач от 7-ия кръг на Примера дивисион, който може да е претендент за мач на сезона в Испания.

Антонио Санабрия, който покоси Реал Мадрид на "Сантиаго Бернабеу", даде начало на головото шоу в 6-ата минута. В рамките само на 20 минути домакините вече бяха обърнали в своя полза след голове на Вилиан Жозе и Микел Оярсабал.

Не беше изтекъл и половин час, а Бетис отново вкара - този път чрез Зухаир Федал за 2:2.

Ветеранът Хоакин направи 3:2 за гостите в самото начало на второто полувреме, но последва отговор на друг футболист с дълга история - Чаби Прието - 3:3.

Развръзката остана за финалните минути. В 84-ата Серхио Леон даде поредната преднина на севилци, но само две по-късно Диего Йоренте отново блесна с майсторско включване в наказателното поле - 4:4.

Секунди след това обаче Йоренте извади късмет, че получи само жълт картон, след като точно пред наказателното си поле фаулира играч на съперника, който беше сам срещу вратаря.

Във втората минута на добавеното време Серхио Леон почти донесе победата на Бетис, след като беше елиминирал вратаря и топката се търкаляше към мрежата, но футболист на Реал Сосиедад успя да я изчисти в последния момент.

За Бетис това е първо реми след три поредни победи, докато при баските положението е на другия полюс - първа точка след три последователни загуби.

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши