3. Реймс шокира ПСЖ в края и им взе точка (ВИДЕО)

Реймс шокира ПСЖ в края и им взе точка (ВИДЕО)

Парижани изпуснаха победата в буквално в последните секунди

Пари Сен Жермен изпусна победата над Реймс в последните секунди на срещата от 20-ия кръг на Лига 1, завършила 1:1.

Първата добра възможност в двубоя бе за Реймс. В 18-ата минута Маршал Мунеци скочи високо, за да засече центриране, но Джанлуиджи Донарума показа отличен рефлекс и спаси.

В 24-ата минута Донарума отново се намеси при изстрел на Джуня Ито, а минути след това удар на Алексис Флипс прелетя над вратата. В 28-ата минута Фабиан Руис опита да намери свой съотборник в наказателното поле, но защитата на гостите се справи с опасността.

До края на първата част ПСЖ нямаше точен удар, докато Реймс имаше два на сметката си.

През втората част играчите на парижани се активизираха и натискът им даде резултат в 51-ата минута, когато Неймар стигна до топката в наказателното поле и стреля в горния ляв ъгъл за 1:0.
Осем минути след гола на Неймар ПСЖ остана с човек по-малко, тъй като Марко Верати бе изгонен от игра.

В 62-ата минута стражът на Реймс направи страхотно спасяване, спирайки Килиан Мбапе. Три минути след това попадение на Ашраф Хакими не бе зачетено заради засада.

В шестата минута на добавеното време Реймс успя да открадне точка от шампионите, след като Думбия изведен Фоларин Балогън и с прецизен изстрел прати топката зад гърба на Донарума.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)