3. Роберто Ди Матео: Не можехме да се надяваме на по-добър резултат

Роберто Ди Матео: Не можехме да се надяваме на по-добър резултат

Нищо не е приключило, смята временно изпълняващият длъжността мениджър на Челси Роберто Ди Матео

Временно изпълняващият длъжността мениджър на Челси Роберто Ди Матео бе много доволен от победата на „сините” от Лондон срещу Бенфика с 1:0. Това бе първият двубой между двата тима от четвъртфиналите на Шампионската лига, а английският тим се добра до ценен успех на „Естадио Да Луж” и по този начин се доближи до полуфиналната фаза.

”Това е страхотно, не можехме да се надяваме на по-добър резултат. За 90 минути трябваше да тичаме и да се борим и аз трябваше да избера отбор, който да има енергията да се конкурира. Нищо не е приключило”, заяви Роберто Ди Матео след края на двубоя.

”Все още има 90 минути да се играят. Но ще имаме домакинско предимство и ще се опитаме да се класираме”, допълни Роберто Ди Матео.