3. Сампдория победи Партизан в Белград с 2:1

Сампдория победи Партизан в Белград с 2:1

Отборът на Партизан загуби от тима на Сампдория с 1:2 в група „С” на турнира за Купата на УЕФА. Срещата започна отлично за домакините, те упражниха териториален натиски и Емилиано Бонацоли откри резултата с гол в 20-ата минута. Сампдория вкараха нов гол, който бе отменен заради положение на засада.

Отборът на Партизан загуби от тима на Сампдория с 1:2 в група „С” на турнира за Купата на УЕФА. Срещата започна отлично за домакините, те упражниха териториален натиски и Емилиано Бонацоли откри резултата с гол в 20-ата минута. Сампдория вкараха нов гол, който бе отменен заради положение на засада. В 34-ата минута футболистът на домакините от Белград Ламин Диара изравни резултата. Втората част започна отново по-добре за италианците и Даниеле Десена в 55-ата минута вкара за 2:1. Партизан се опита да се върне в мача, но с отлични изяви на вратата на Самп бе Лука Кастелаци. Така след първия кръг в групата Сампдория е с актив от 3 точки, колкото има и Севиля. Партизан, Щутгарт и Стандард са без точков актив.