3. Съперникът на Лудогорец пристига с автобус в България

Съперникът на Лудогорец пристига с автобус в България

Молдовците ще пристигнат в понеделник с рейс от Букурещ

Съперникът на Лудогорец във втория кръг на Шампионската лига - Милсами, ще дойде с автобус в България.

Първият двубой между двата тима е на 14 юли (вторник) от 20:45 часа. Молдовците ще пристигнат в понеделник с рейс от Букурещ. Отборът ще проведе официална тренировка на "Лудогорец Арена” в същия ден от 18:30 часа.

Заниманието ще бъде открито в първите 15 минути. Преди него треньорът Юри Осипенко ще даде пресконференция.

Лудогорец пък ще направи последната си тренировка преди мача 8 понеделник от 10:00 часа. Заниманието ще е на клубната база, като също е открито в първите 15 минути, а след него Бруно Рибейро ще каже как смята да победи Милсами.

Както е известно, в първата среща специалистът няма да може да използва Марселиньо, който е наказан заради червения си картон срещу Реал Мадрид (0:4) на "Бернабеу", получен в последния мач от груповата фаза на ШЛ през миналия сезон.
Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)