Сърбия направи услуга на България (ВИДЕО)

Митрович заби хеттрик в Каунас

Сърбия взе поправителния изпит за Евро 2024 след лек успех над Литва с 3:1 във Каунас. Тимът на Драган Стойкович стори това, което преди него Черна гора (2:2) и България (1:1) не успяха. Гостите от Белград много бързо решиха изхода от срещата, след като дни по-рано допуснаха домакинско поражение от Унгария с 1:2.

Героят за Сърбия бе повече от обичаен - Александър Митрович бе главното действащо лице в Каунас. Съотборникът на Неймар в Ал Хилал заби хеттрик за по-малко от едно полувреме.

Домакините имаха сили единствено за почетно попадение, дело на Гитис Паулаускас, разписал се точно преди почивката. Балтийците вече официално са зад България в класирането - с 2 точки, колкото имаме и ние, но по-лоша голова разлика.