3. Селта изпусна победата в края (ВИДЕО)

Селта изпусна победата в края (ВИДЕО)

Тимът допусна попадение в 86-ата минута

Селта изпусна да спечели срещу Жирона вкъщи. Тимът от Виго направи 3:3, като позволи на гостите да изравнят в 86-ата минута.

Пионе Систо изведе Селта напред в 9-ата минута, когато се разписа за 1:0. След това Жирова успя да обърна до 1:2, благодарение на попаденията на Кристиан Порту (10) и Кристиан Стуани (15).

Само 60 секунди след втория гол на гостите, Максимилиано Гомес изавни. Резултатъ се запази до 76-ата минута, когато Даниел Вас вкара трето попадение за Селта. И когато по всичко изглеждаше, че домакините ще спечелят трите точки, Хуанпе изравни за 3:3.

В класирането тимът от Виго е на 11-о място с актив от 8 точки. Жирона е на 15-а позиция с 6 т.

Голмайсторът на Фейенорд е бил на крачка от Милан през лятото

"Росонерите" са пратили оферта в последния ден, но нидерландският клуб я е отхвърлил

Ювентус взе решение да освободи Погба

Френският халф няма бъдеще при торинския гранд

Жозе Моуриньо към журналист: Не знам дали си играл футбол

Наставникът на Фенербахче призна, че не е бил добър играч

Челси и Ман Сити удариха на камък с жалбата към Висшата лига

Ръководството на шампионата няма да отложи мачовете на двата отбора в началото на идния сезон

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима