3. Селтик взе дербито с Рейнджърс в шоу с пет гола (ВИДЕО)

Селтик взе дербито с Рейнджърс в шоу с пет гола (ВИДЕО)

"Детелините" дръпнаха с осем точки на върха

Селтик победи Гласгоу Рейнджърс в Олд Фърм дерби с 3:2 в мач от 31-ия кръг на шотландското първенство. По този начин два кръга преди края на редовния сезон „зелено-белите“ събират 88 точки, докато Рейнджърс е с осем по-малко.

Селтик излезе напред в резултата в 26-ата минута, когато Матю О‘Райли сервира топката на Кього Фурухаши и той я заби зад Алан МакГрегър.

В последната минута от редовното време Джеймс Таверние изпълни по превъзходен начин пряк свободен удар и остави вратаря на място – 1:1.

В 62-ата минута домакините реализираха второ попадение. Жота изведе Кього Фурухаши, който демонстрира хладнокръвие и реализира втория си гол в срещата.

11 минути по-късно Селтик стигна и до трети гол. След грешка в защитата на Рейнджърс Жота излезе на стрелкова позиция и покачи на 3:1.

В 79-ата минута Борна Баришич центрира към Джеймс Таверние, а той успя да засече в мрежата за крайното 3:2.

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите

OБЗОР: Италия отнесе Израел и продължи полета в Лигата на нациите (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

Ето как завършиха всички мачове от Лигата на нациите тази вечер

В Турция хвалят трансферите на Мъри Стоилов

Шестима от новите играчи на Гьозтепе вече имат отбелязан гол

Реал Мадрид атакува Фримпонг през следващото лято

Защитникът на Байер Леверкузен има освобождаваща клауза от 40 милиона евро

Зидан е готов да поеме Манчестър Юнайтед

Французинът е отворен към хипотезата да замени Ерик Тен Хаг на "Олд Трафорд"

Радост в Рома: Дибала вече е готов за игра

Аржентинецът ще е на линия за мача с Интер

Феновете на Франция не харесват Мбапе, разкри спонсор

Оказва се, че нападателят не е толкова популярен в родината си

Албания излъга Грузия в Тблиси и завърза групата (ВИДЕО)

"Орлите" победиха с минималното 1:0 и се изравниха с първите два отбора с по 6 точки

Новата Суперлига стартира през 2025 година?