Сериите без успех на Удинезе и Лече продължават (ВИДЕО)

Двата отбора откриха кръга в Серия А с голово реми

Удинезе и Лече фиксираха равенство 1:1 в първия мач от 13-ия кръг на италианската Серия А и останаха без успех съответно от 5 и 6 опита.

Още във втората минута Габриел Стрефеца от състава на гостите получи фантастичен пас в наказателното поле и стреля, но уцели гредата.

Първото попадение падна в 33-ата минута и бе дело на Лоренцо Коломбо за отбора на Лече. Той трябваше само да прати топката в опразнената врата, след като рикошет заблуди стража на Удинезе.

Гостите можеха да стигнат до второ попадение в продължението на първото полувреме, когато Антонио Гало стреля от далечна позиция, а ударът му разтресе гредата.

Удинезе се върна в мача през 68-ата минута, когато Айзък Съсек намери Бето, който само чукна топката във вратата и изравни резултата - 1:1.

В 72-ата минута пък Роберто Перейра получи страхотен шанс да стреля в наказателното поле на Лече, но прати топката високо над вратата.

Удинезе е на 7-то място в Серия А, докато Лече остава на 17-о, едно над изпадащите, преди останалите срещи от кръга.