3. Сираков и Пеев играха за равенството на Амкар с Рубин

Сираков и Пеев играха за равенството на Амкар с Рубин

Двубоят от руската Висша лига с българско участие между Амкар и Рубин завърши наравно 1:1. Захари Сираков и Георги Пеев взеха участие в срещата от 6-ия кръг на шампионата.

Сираков пресотя на терена до 62-ата минута, а бившият национал Пеев игра пълни 90 минути и получи жълт картон.

Рубин откриха първи резултата в края на първото полувреме. В 42-ата минута Александър Риазанцев реализира след добра атака на неговия отбор. През втората част Роман Шаранов си вкара автогол и възстанови равенството.

След този двубой Рубин се намира на осмото място в във временното класиране, а Амкар е на 14-ата позиция с 5 точки.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1