3. Спартак с класика над ЦСКА в дербито на Москва (ВИДЕО)

Спартак с класика над ЦСКА в дербито на Москва (ВИДЕО)

Георги Миланов влезе като резерва 20 минути преди края

Кошмарна се оказа тази седмица за ЦСКА (Москва). След като преди дни шампионите на Русия загубиха гостуването си на Байерн (Мюнхен) с 0:3, момчетата на Леонид Слуцкий отстъпиха и в столичното дерби със Спартак със същия резултат.

Георги Миланов започна двубоя на резервната скамейка на ''армейците''. Футболист номер 1 на България за 2012 година се появи в игра в 69-ата минута на мястото на Александърс Цауня, когато вече бяха паднали всички попадения във вратата на Игор Акинфеев.

Арас Йозбилис откри резултата в на стадион "Локомотив" в 40-ата минута, а след почивката Спартак реши всичко с два бързи гола. Точни в 52-ата и 59-ата минути бяха съответно Дмитрий Комбаров и Сергей Паршивлюк.

Така след първите девет кръга Спартак и ЦСКА са начело в подреждането с по 20 точки. Зенит обаче може да ги измести от върха, ако постигне победа при гостуването си на Ростов тази вечер от 19:30 часа.