3. Спас Делев впечатли 18 000 зрители в първия си мач на Канарските острови

Спас Делев впечатли 18 000 зрители в първия си мач на Канарските острови

Българинът с добра игра, Лас Палмас със загуба с 0:2 от Атлетико (Мадрид)

Българският нападал Спас Делев изигра първия си домакински мач за Лас Палмас в контролата с Атлетико (Мадрид).

Тимът от Канарските острови бе представен официално пред 18 000 зрители с престижния спаринг, който бе загубен с 0:2, но Делев остави отлични впечатления с играта си.

Той се появи в игра още в средата на първото полувреме, когато замени контузения ветерана Хуан Карлос Валерон.

Само пет минути след влизането си в игра българинът стреля опасно, но над вратата на Атлетико, а секунди по-късно стражът на мадридчани Тибо Куртоа спаси още един негов удар.

В 40-ата минута обаче Атлетико излезе напред в резултата след гол на лятната покупка Давид Вия, а в 87-ата Кристиан Родригес оформи крайния резултат.

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман