3. Станислав Манолев не игра при поражението на ПСВ Айндховен с 0:2 от Днипро (ВИДЕО)

Наполи унищожи АИК (Стокхолм), Едуардо Варгас с хеттрик

ПСВ Айнховен загуби с 0:2 като гост на украинския Днипро в мач от група "F" на турнира Лига Европа. Българинът Станислав Манолев бе на резервната скамейка на холандския тим и остана там по време на целия двубой.

Иначе Днипро поведе с 1:0 в 50-ата минута след гол на Матеус Нашименто. Малко преди да изтече час игра от началото на мача, Хътчинсън от състава на ПСВ Айндховен си отбеляза автогол, а по този начин бе оформено и крайното 2:0.

След днешния успех Днипро е с 3 точки и е на второто място в група „F”. ПСВ Айндховен пък заема третата позиция с 0 пункта.

В другия мач от групата отборът на Наполи надви с убедителното 4:0 като домакин АИК (Стокхолм). Двубоят се игра на стадион „Сан Паоло” в Неапол, а с хеттрик за домакините се отчете чилийският нападател Едуардо Варгас.

Наполи имаше аванс от 1:0 на почивката на мача. Двубоят започна отлично за играчите на Валтер Мацари, които излязоха с попадение напред още в 6-ата минута, когато Алесандро Гамберини комбинира с Едуардо Варгас, а той преодоля стража на гостите, правейки резултата 1:0.

Преднината на Наполи набъбна до две попадения почти веднага след подновяването на играта през второто полувреме – в 46-ата минута, след като Варгас отбеляза втория си гол в мача. Малко след средата на втората част чилийският нападател оформи своя хеттрик, правейки резултата 3:0 в полза на Наполи. Крайното 4:0 пък оформено от Блерим Джемаили в продължението на двубоя.

По този начин Наполи грабна трите точки и е лидер в групата, докато АИК (Стокхолм) е на последното място.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи