3. Стенли с гол и три асистенции за новия си тим

Стенли с гол и три асистенции за новия си тим

Българинът остана цели 90 минути на терена при победата с 5:3 над Спаркхил Синиърс

Стилиян Петров записа гол и три асистенции при победата на новия си тим „Уайчъл Уондърърс" е 5:3 над „Спаркхил Синиърс" в мач за купата WH Richards.

За първи път, откакто се завърна на терена бив­шият капитан на нацио­налите ни успя да издър­жи 90 минути на терена. В края на мача дори игра в защита, за да помогне на изнемогващите си съотборници. Това бе и първият ус­пех на Стилиян с екипа на новия си отбор, е който играе всяка неделя.

От днес Стан започва и треньорската школа. Той имал право да прескочи едно ниво, но не го направил, защото искал да разбере повече за ра­ботата е децата.

В събота Петров и не­гови приятели отиват на рожден ден в Лондон, ка­то всичко ще бъде съче­тано е мача на „Челси". След това обаче трябва да се прибира по спеш­ност за следващия си мач.

Преди няколко дни Стилиян останал без червената гривна на фондацията си. Той вина­ги носи и трите цвята на ръката си. Фен на „Ли­върпул" обаче му я отмъкнал, защото не били пуснати в неговия град.

Мартин Петров е бил на гости на Стилиян преди да се установи в Барселона. Двамата излезли из Бирмингам, но не успе­ли да се разходят, защо­то на всяка крачка били спирани от запалянков­ци. Мартин вече е в Бар­селона, където смята да се учи за мениджър при Лъчезар Танев.

Стилиян се разминал на косъм и от мача на „Лудогорец" в „Ливър­пул". Той имал билети, осигурени от Хендерсън, но в последния момент се почувствал пре­калено изморен и ре­шил да си спести 2-часо-во пътуване.

„Иначе играха стра­хотно и много ме беше яд, че изпуснаха да спе­челят поне точка. Пока­заха, че са стабилен от­бор", каза Стилиян по телефона от Бирмин­гам.

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона