3. Стоук не остави шансове на Бербо и компания на "Британия" (видео)

Стоук не остави шансове на Бербо и компания на "Британия" (видео)

"Грънчарите" биха с 1:0, българинът изведе "котиджърс" с капитанската лента br

Отборът на Фулъм записа пети пореден мач без победа, след като днес загуби с 0:1 от тима на Стоук Сити. Срещата се игра на стадион "Британия" и бе от програмата на 13-ия кръг на английската Висша лига.

Българският нападател Димитър Бербатов за първи път изведе лондончани с капитанската лента, но днес така и не успя да се пребори с отбраната на "грънчарите". Все пак той отново бе сред най-добрите за своите, като разпределяше играта в предни позиции и в хода на срещата успя да спечели няколко фаула в полето на противника.

Единственото попадение в мача отбеляза халфът Чарли Адам преди почивката. Той се разписа от непосредствена близост, след като Питър Крауч свали топката към него след центриране отдясно.

След загубата Фулъм остава на 9-а позиция с актив от 16 точки, колкото има и Стоук, който е 11-и.

В друг мач от този 13-и кръг на Премиършип, отборът на Норич изненадващо открадна точка от визитата си на Евертън, завършвайки наравно 1:1.

Стивън Нейсмит изведе "карамелите" напред в резултата в 12-ата минута, а в даденото от рефера продължение на срещата Басонг оформи крайното 1:1.

След хикса Евертън е 5-и с 21 точки, а "канарчетата" са 13-и с 15.
Атлетико и Сосиедад разменят голове в Сан Себастиан

Тежък тест за дюшекчиите в Ла Лига

Рома не можа да пречупи и Монца

Срещата от Серия А завърши при резултат 1:1

Брайтън обърна Тотнъм от 0:2 за по-малко от 20 минути (ВИДЕО)

„Чайките“ се развихриха след почивката и спряха серията от 5 победи на „шпорите“

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Тен Хаг: Проектът в Манчестър Юнайтед е дългосрочен