3. Страхотен Спортинг (Хихон) победи коравия Осасуна с 2:1

Страхотен Спортинг (Хихон) победи коравия Осасуна с 2:1

В седми кръг на испанската Лига "ББВА" Спортинг (Хихон) постигна с много добра игра важна победа над коравия тим на Осасуна с 2:1. Домакините играха много добре и можеха да вкарат още голове, но липсата на късмет им попречи. Кармело откри резултата за Спортинг в 12-та минута, но само минута по-късно Ескеро изравни. В 40-та минута Билич изведе домакините от Хихон напред в резултата. Второто полувреме не нервно и изпълнено с грубости, а в 41-та минута Росервио от гостите бе директно изгонен.