3. Суонзи нанесе пета поредна загуба на Фулъм и остави лондончани сред изпадащите (ВИДЕО)

Отнеха капитанската лента на Бербатов, той игра цял мач при загубата с 1:2 от „лебедите”

Фулъм инкасира петата си последователна загуба във всички турнири, след като отстъпи с 1:2 у дома от Суонзи в мач от 12-ия кръг на английската Висша лига.

Българският нападател на лондончани Димитър Бербатов започна като титуляр в срещата и остана на терена през всичките 90 минути, но ще се запомни само с един неточен удар с глава след центриране от корнер през първата част.

Освен това, благоевградчанинът вече не е втори капитан на Фулъм, тъй като в тази среща лентата бе на ръката на Скот Паркър.

Първото полувреме на „Крейвън Котидж” не бе особено интересно, но след паузата гостите откриха резултата. Това стана в 56-ата минута, когато Аарън Хюз си отбеляза автогол след едно центриране и така даде преднина на „лебедите”.

Тя се запази до 64-ата минута, в която Скот Паркър успя да изравни след щастливо стечение на обстоятелствата и възстанови статуквото, но в заключителната част на двубоя гостите взеха своето.

В 80-ата минута появилият се като резерва Джонджо Шелви напредна и с хубав удар от границата на пеналта прати топката в мрежата на Стекеленбург за 2:1.

След победата Суонзи събра 15 точки и дръпна с 5 пред Фулъм, който остана в зоната на изпадащите.

С три повече от лондончани вече имат и съставът на Стоук Сити, надделял с 2:0 вкъщи над Съндърланд, а Кристъл Палас изненада като гост Хъл с 1:0 и събра 7 точки в актива си, макар че остана на последна позиция.

Хвалят наш национал в Турция

Българското крило Здравко Димитров е едно от трите нови попълнения, които се включват най-добре, пише вестник yeniasir.com.tr

Луис Енрике доволен от старта на сезона след равенството на ПСЖ с Ница

Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике е отпимист за тима си

Треньорът на Жирона хвали вратаря и критикува отбора

Благодаря на Господ и на Гасанига, каза Мичел

Българският национал Росен Божилов дебютира в Белгия

19-годишният Божинов влезе в добавеното време при успеха с 3:0 срещу гостуващия Серкъл Брюж

Мениджърът на Тотнъм след 2:3 от Брайтън: Ужасна загуба

Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу обяви, че представянето на отбора му във второто полувреме при загубата от Брайтън с 2:3 е било "неприемливо"

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)