3. „Светците” се справиха с Фулъм и влязоха в топ 3 (ВИДЕО)

„Светците” се справиха с Фулъм и влязоха в топ 3 (ВИДЕО)

Именникът Димитър Бербатов с цял мач за Фулъм при 0:2 от Саутхемптън

Навръх именния си ден българският нападател Димитър Бербатов изигра цял мач за своя Фулъм при загубата гост с 0:2 от Саутхемптън. И двете попадения в мача от 9-ия кръг на Висшата лига паднаха през първото полувреме.

Мениджърът на "котиджърс" заложи на Бербатов, Дарън Бент, Брайън Руис и Пайтим Касами в атака, но въпреки това гостите така и не успяха да намерят противниковата врата.

За домакините точен бе първо Рики Ламбърт, който реализира в 21-ата минута след пас на Джей Родригес, а в 43-ата минута двамата си размениха ролите и асистентът удвои преднината на своите.

През второто полувреме нови голове не паднаха и така „светците” се изкачиха до третото място във временното класиране с 18 точки, а Фулъм остана 13-и с 10 точки от 9 мача.

Преговорите с Александър-Арнолд и Ван Дайк са в застой

Ливърпул може да изпусне двамата си бранителя без пари догодина

Голове на Англия и Гърция

"Трите лъва" са домакин на двубоя от Лигата на нациите

Кой е големият фаворит в Лигата на нациите?

Испания защитава трофея в турнира на УЕФА

Лекар с тежка прогноза за Дани Карвахал

Десният бек на Реал Мадрид получи тежка контузия по време на мача с Виляреал

Гатузо №1 в Хърватия за месеца

Отборът на Гатузо Хайдук Сплит постигна убедителна победа срещу Шибеник с 4:0

Играч на Порто със страхотен жест към момче, което връща топките

Нико Гонсалес, който беше избран за играч на мача с Брага, връчи статуетката си на дете