3. Тиаго Силва: Челси не подходи с нужното уважение към нас, особено Моуриньо

Тиаго Силва: Челси не подходи с нужното уважение към нас, особено Моуриньо

Капитанът на ПСЖ вкара гола, който изхвърли лондочани от Шампионска лига

Капитанът на Пари Сен Жермен Тиаго Силва, чийто гол с глава изхвърли Челси от Шампионската лига, заяви, че Жозе Моуриньо и играчите му не са подходили с нужното уважение към шампиона на Франция. 30-годишният защитник реализира в 114-ата минута на двубоя за 2:2, което се оказа достатъчно за тима му да продължи напред в турнира по правилото за повече голове на чужд терен. По този начин парижани си върнаха на същия съперник за отпадането през миналата година.

"Не смятам, че това е реванш. Но те подходиха без нужното уважение към нас, особено Моуриньо. След жребия той заяви, че искал да се падне срещу нас, защото Париж бил близо до Лондон. А причината всъщност бе, защото ни победиха миналата година", обясни бразилският централен бранител.

С отстраняването на Челси Пари Сен Жермен се класира в топ 8 на Европа за трета поредна година. Предишните два пъти обаче тимът отпадна на четвъртфиналите от Барселона и Челси.

Тер Стеген: Тази загуба боли