3. Тотнъм излъга с 1:0 Арсенал в генерална репетиция преди старта на Висшата лига (ВИДЕО)

Хюн-Мин Сон вкара единствения гол

Хюн-Мин Сон се разписа в 79-ата минута и с този гол Тотнъм победи Арсенал в генерална репетиция преди старта на сезона във Висшата лига.

“Шпорите” спечелиха контролата с 1:0. Отборът на Нуно Еспирито Санто записа три победи и две равенства по време на подготовката, а следващата седмица в официалния дебют на португалеца ще се изправи срещу шампиона Манчестър Сити.

Двата лондонски отбора изигра оспорван двубой на високо темпо, в който имаше четири греди. Тотнъм стартира на високи обороти, а “артилеристите” постепенно навлязоха в мача. Александре Лаказет удари гредата в 32-ата минута, а страничният стълб спря Деле Али малко преди почивката.

След час игра отново удар на Али срещна гредата.Сблъсъкът имаше по-висок залог от приятелска среща и това се видя в края, когато Арсенал се хвърли да търси изравняване. Удар на Букайо Сака, който влезе като резерва, бе отразен от Голини, а малко по-късно английският национал стреля покрай вратата след нов отличен пробив. В добавеното време удар на Дайър от пряк свободен удар се отклони от гредата.

Роналдо: Белингам и Ямал могат да са звездите на новото поколение