3. Тотнъм разпиля Нюкасъл, Ричарлисон вкара 2 (ВИДЕО)

Тотнъм разпиля Нюкасъл, Ричарлисон вкара 2 (ВИДЕО)

„Шпорите“ спечелиха с 4:1, Сон с гол и 2 асистенции

Тотнъм победи лесно с 4:1 у дома Нюкасъл в двубой от 16-ия кръг от Висшата лига.

Лондончани контролираха изцяло мача и пропуснаха да запишат още по-изразителен успех, реализирайки два гола във всяко полувреме.

"Шпорите" взеха реванш за поражението си с 1:2 срещу Уест Хем, дошло по-рано през седмицата. Дестъни Удоджи се разписа на празна врата отблизо след асистенция на Хьон Мин-Сон в 26-ата минута.

Ричарлисон удвои аванса за домакините 12 минути след това при подаване на Сон.

Гредите на два пъти помогнаха на "черно-белите", но бразилецът Ричарлисон отново вкара в 60-ата минута, а Сон от дузпа пет минути преди изтичане на редовното време направи преднината на столичани четири попадения.

Почетният гол за гостите беше дело на Жоелинтон в 90-ата минута на двубоя в Северен Лондон.

Тотнъм има 30 точки на пета позиция в шампионата на Англия, докато Нюкасъл има 4 точки по-малко на седмо място. "Шпорите" прекъснаха серия от четири поредни загуби срещу този съперник в първенството.

Треньорът на Лайпциг: Ситуацията не е добре

Вижте какво каза Марко Розе

Треньорът на Реал (Мадрид) след загубата в Шампионската лига: Не сме свикнали с такива резултати

Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти разкри причините за загубата с 0:1, която "Кралският клуб" допусна при гостуването на Лил в мач от втория кръг на основната фаза в Шампионската лига.

18 мача от втория кръг на Лига Европа ще се изиграят днес

Днес ще се изиграят всички 18 мача от втория кръг на Лига Европа. Те са разделени в два часови пояса – по девет от 19:45 часа и още толкова от 22:00 часа българско време

Тежки санкции за Атлетико Мадрид

Атлетико Мадрид ще изиграе следващите си три домакински мача с частично затворени трибуни

Лил беше по-силен от нас, трябва да го приемем

Вижте какво каза Карло Анчелоти

Венсан Компани: Това не е краят на Байерн

Бяхме добре с топката, създавахме моменти, но Астън Вила има силен отбор, каза треньорът на Байерн

Треньорът на Астън Вила: Искам да се насладя напълно на този момент

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери бе изключително щастлив след победата над Байерн Мюнхен

ОБЗОР: Ливърпул се справи с Болоня за 2 от 2 в ШЛ (РЕЗУЛТАТИ) (ВИДЕО)

"Мърсисайдци" с по един гол в двете полувремена

Ла Лига с тежка санкция за Атлетико

Ръководството на Атлетико (Мадрид) ще трябва да плати глоба от 45 000 евро, а част от юнжната трибуна на "Уанда Метрополитано" ще бъде затворена за мачовете с Леганес, Лас Палмас и Алавес.