3. Троа се размина със само два гола от ПСЖ (ВИДЕО)

Троа се размина със само два гола от ПСЖ (ВИДЕО)

Парижани с куп ситуации пред врата, но по-слаба реализация

ПСЖ победи с 2:0 като гост Троа в мач от 28-ия кръг на Лига 1. Лидерът в класирането показа страхотна игра и пълна доминация през цялата среща, като двата гола са най-малкото, което домакините можеха да получат.

Въпреки, че първият точен удар за мача беше именно в очертанията на Алфонс Ареола още в 4-та минута, след това парижани показаха сериозно приемущество. В 7-та минута Ди Мария беше спрян от Зелазни, десет минути по-късно отново аржентинецът не успя да отбележи, а малко след това Рабио и Курзава се отчетоха с точни удари, но не достатъчно, за да отбележат гол.

Преди почивката ПСЖ записа 4 удара по посока на Зелазни за 4 минути, но отново без успех. След началото на второто полувреме гостите най-накрая успяха да отбележат, след като в 47-та минута Ди Мария се възползва от перфектен пас от Дракслер в коридор и успя да преодолее стража на домакините за 0:1.

ПСЖ продължи да е пълен господар на терена и в 77-та минута Кристофер Нкунку оформи крайния резултат. 20-годишният халф успя да се възползва от подаване на Дани Алвеш и реализира втория гол.

Така ПСЖ събра 74 точки и продължава да е на 14 точки пред Монако, докато Троа падна на 18-то място с 28 точки и вече се намира в зоната на изпадащите.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1