3. ЦСКА Москва също се промъкна в плейофите след обрат на "Летна" (+ВИДЕО)

ЦСКА Москва също се промъкна в плейофите след обрат на "Летна" (+ВИДЕО)

Георги Миланов влезе за десетина минути при оформен резултат

ЦСКА (Москва) се класира за плейофите на Шампионската лига след обрат от 0:2 до 3:2 над Спарта в Прага. Георги Миланов влезе в 82-ата минута на „Летна”, след като резултатът вече бе оформен.

В първия мач преди седмица ЦСКА изпусна победата у дома след 2:2. Сега бе пред отпадане, като Ладислав Крейчи откри, засичайки центриране от фланга в ъгъла в 6-ата минута. В 16-ата минута Кеинде Фата удвои.

Ахмед Муса обаче намали в 34-ата минута, след като избяга от защитник, възползвайки се по най-добрия начин от извеждащ пас на Роман Еременко. В началото на второто полувреме Муса изравни, засичайки центриране на Набабкин.

В средата на второто полувреме Спарта остана с човек по-малко. Директен червен картон за фаул срещу Марио Фернандес получи Марек Матейовски. Преди това чехите удариха греда.

Алан Дзагоев осъществи пълен обрат в 76-ата минута с удар в далечния горен ъгъл след подаване на Зоран Тошич. На мястото на последния в 82-ата минута се появи българският национал Георги Миланов.

ЦСКА Москва ще научи съперника си за плейофите в петък след 13 ч, когато е жребият. Иначе ще играе минимум в групите на Лига Европа.

Барселона планира да си върне Неймар следващото лято

Бразилецът продължава да лекува тежка контузия в коляното след трансфера си в Ал-Хилал

Дембеле се извини и е обратно в групата на ПСЖ

Френският нападател е реабилитиран от Луис Енрике

Шчесни разкри, че Левандовски му се е обадил за Барселона

Полският страж подписа с каталунците, за да замени Марк-Андре Тер Стеген

Мейсън Маунт е под въпрос за Порто

Английският халф на Манчестър Юнайтед не е на 100% преди гостуването в Португалия

Илия Груев със съмнение за тежка контузия на коляното

Родният национал е получил проблема във вчерашния мач срещу Норич

Тен Хаг не е притеснен за бъдещето си

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг призова играчите си "да запазят вяра", че могат да бързо да се съвземат след загубата от Тотнъм