3. УЖАС: Травма вади Гави от Евро 2024

УЖАС: Травма вади Гави от Евро 2024

Футболистът скъса кръстни връзки при победа на Испания

Халфът на Барселона Гави се контузи в средата на първото полувреме в мача срещу Грузия, който Испания спечели с 3:1.

Футболистът напусна терена със сълзи на очи, а в последствие стана ясно, че травмата е изключително тежка – скъсани кръстни връзки. Това ще го извади от терена между 6 и 8 месеца. Това означава, че той ще пропусне Олимпийските игри в Париж, на които можеше да участва, както и почти сигурно Евро 2024.

За момента от националния отбор не са дали официална информация, но направи впечатление, че при гола, който вкара, Феран Торес вдигна фланелката на Гави, което е ясен знак, че нещата са много тежки.

Преди дни Гави изигра 27-мия си мач за националния отбор на Испания. В 23-ата минута той падна на земята след скок за топката.

Рюдигер хвали Ямал

Младата звезда на Барселона получи похвали от защитника на големия съперник Реал

Защитник на Селта пред дебют за Испания

Селекционерът на Испания Луис де ла Фуенте повика един дебютант в състава си

Мусиала отпадна от състава на Германия, дебютант го замества

Полузащитникът на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала ще пропусне предстоящите мачове на Германия от Лигата на нациите

Ювентус гласи сензационен трансфер

Испанският защитник Серхио Рамос може да стане играч на италианския Ювентус

Легенда на Черно море: Може да уволним Загорчич

Легендата на Черно море Георги Кондов е убеден, че неговият любим клуб ще зарадва своите фенове и днес срещу Славия

Тухел е фаворит за нов треньор на Манчестър Юнайтед

Бившият треньор на Байерн Мюнхен Томас Тухел е водещ кандидат за мястото на мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг

Ас на Дортмунд аут за месец

Нападателят на Борусия Дортмунд Карим Адейеми ще бъде извън терените 3-4 седмици заради контузия

Тен Хаг: Можем да играем по-добре в защита

Манчестър Юнайтед може да играе много по-добре в защита и трябва да започне да го прави