3. Ван Марвайк: След изравнителния им гол се стъписахме

Ван Марвайк: След изравнителния им гол се стъписахме

Селекционерът на Холандия - Берт ван Марвайк, остана разочарован от снощната загуба с 1:2 в контрола от България

Селекционерът на Холандия - Берт ван Марвайк, остана разочарован от снощната загуба с 1:2 в контрола от България. Проверката се игра на стадион "Амстердам Арена", а според специалиста изравнителният гол от дузпа на Ивелин Попов е обърнал мача в полза на "лъвовете".

"Преди почивката нямахме късмет и пропуснахме няколко положения. Липсваше ни концентрация при последния пас. След гола за България се стъписахме и нищо в играта ни не се получаваше. В края Джони Хейтинга направи недопустима грешка с пресечения пас", добави наставникът на "оранжевите".

На въпрос за позицията на Робин ван Перси той обясни, че за нападателя на Арсенал не е никакъв проблем да действа на фланга, а с влизането си към центъра той освобождава пространство за крайните бранители.

"Последните 30 минути ме раздразниха, пас като този на Хейтинга е забранен. Никога не правиш подобни неща. Сега просто загубихме, а това не е хубаво. Никой не обича да губи, завърши специалистът.
Треньорът на Англия коментира екпериментите си

Вижте какво каза Лий Карсли

Треньорът на Испания се кефи на победата над Дания

Доволни сме от победата и начина, по който приложихме на терена стратегията ни за мача

Северна Ирланди и Беларус врътнаха 0:0 в нашата група

Бунт срещу Мбапе във Франция

Призоваха Дешан да отнеме капитанската лента на нападателя

Сърбия с първи успех в Лигата на нациите, победи Швейцария у дома (ВИДЕО)

В Лесковат сърбите надделяха с 2:0

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)