3. Вила загуби от Уулвс и се отдалечава от зона Европа (ВИДЕО)

Вила загуби от Уулвс и се отдалечава от зона Европа (ВИДЕО)

Бирмингамци отстъпиха при визитата си

Астън Вила допусна втора поредна загуба с 0:1. Този път виланите загубиха с 0:1 при гостуването на Уулвърхемптън. Преди няколко дни Вила загуби мача си срещу Манчестър Юнайтед.

Така Астън Вила в момента е извън топ 7, но все още има вариант да влезе в Лигата на конференциите или Лига Европа.

„Вълците“ спечелиха с ранен гол на Тоти в 9-ата минута. Той се разписа още при първата по-сериозна възможност. Рубен Невещ направи добро центриране от ъглов удар и Тоти Гомеш скочи с глава и от точката на дузпата я изпрати във вратата.

Гостите можеха да изравнят в 14-ата минута Емилиано Буендия стреля от границата на наказателното поле, но Жозе Са успя да спечели брилянтно в последния момент.

В 34-ата минута Са отново се изяви по брилянтен начин. Този път Оли Уоткинс стреля с глава, но стражът на домакините се справи.

В последната минута на полувремето домакините пропъснаха добра възможност да вкарат втори гол. Матеуш Куня бе изведен в наказателното поле от Диего Кога, но топката мина над напречната греда.

Малко след началото на второто полувреме Уулвс отново създаде голова възможност. Диего Коща отправи удар към долния ляв ъгъл, но Емилиано Мартинес спаси.

В 60-ата минута Айшли Йънг получи подаване на границата на наказателното поле и стреля, но топката мина покрай вратата.

Тайрон Мингс също имаше добра възможност за гол в 72-ата минута, но и той не уцели вратата.