3. Волфсбург не се възползва и остана на 8 т. от Байерн (ВИДЕО)

Волфсбург не се възползва и остана на 8 т. от Байерн (ВИДЕО)

„Вълците” взеха точка с късен гол във Франкфурт, вижте всички резултати

Вторият в класирането на германската Бундеслига тим на Волфсбург регистрира равенство 1:1 при визитата си на Айнтрахт във Франкфурт от XIX кръг.

Новата покупка на „вълците” Андре Шурле, който пристигна от Челси срещу близо 35 млн. евро, не бе в групата за мача.

Първото полувреме приключи без попадения, а малко след началото на второто домакините откриха резултата. Точен за Айнтрахт в 58-ата минута бе Щефан Айгнер, разписал се за четвърти път в последните си пет срещи.

Гостите обаче отмъкнаха точката с попадение на Кевин де Брюн две минути преди края на срещата, след която остават втори с 38 точки, на 8 от лидера и шампион Байерн, когото разбиха с 4:1 в предния кръг. Айнтрахт остана без победа в пет опита и с 24 точки в актива си.

Ето и всички резултати от играните до момента срещи, останалите са в сряда от 21:00 часа:

Борусия (Мьонхенгладбах) - Фрайбург 1:0
Хановер 96 - Майнц 05 1:1
Айнтрахт (Франкфурт) - Волфсбург 1:1
Байерн (Мюнхен) - Шалке 04 1:1