3. Втора поредна загуба на 0 на Марсилия (ВИДЕО)

Втора поредна загуба на 0 на Марсилия (ВИДЕО)

Реймс излезе начело

Олимпик Марсилия допусна втора загуба във втория си мач от Лига 1, отстъпвайки с 0:1 пред Реймс като гост.

В Марсилия се говори, че Франк Паси, който временно замени Марсело Биелса на поста, може да остане за постоянно старши треньор. Всичко обаче зависи от резултатите, а в първия си мач той претърпя поражение.

Марсилия започна по-предпазливо и допусна гол в 14-ата минута. След корнер нападателят на гостите Батшуай не игра добре в защита и позволи на Траоре да отбележи с далечен изстрел в ъгъла, без шанс за Манданда.

През цялото второ полувреме Олимпик притежаваше повече топката, но без резултат. Дори в последните 15 минути гостите довършиха с 10 човека заради втори жълт картон на Ромао, което позволи на Реймс да спечели спокойно втори поредни три точки. Марсилия остана с 0 точки и 0 гола.

Полузащитникът на националния отбор на Грузия по футбол и играч на Днипро /Днипропетровск - Украйна/ Джаба Канкава подписа тригодишен договор с Реймс с опция за продължаване, съобщи днес френският футболен клуб. 29-годишният Джаба Канкава е капитан на грузинския национален отбор, за който има изиграни 52 мача и 6 отбелязани гола. С Днипро грузинският футболист стигна до финала на Лига Европа през май срещу Севиля.