3. Йохан Кройф гледа Станислав Тодоров

Йохан Кройф гледа Станислав Тодоров

Двубоят от 1/16 финалите на Лига Европа бе много оспорван и българската съдийска бригада имаше доста работа

Холандската легенда Йохан Кройф изгледа на живо мача Аякс – Стяуа (2:0), ръководен от българския рефер Станислав Тодоров.

Въпреки минусовите температури на трибуните на „Амстердам Арена“ имаше повече от 50 000 зрители, пише сайтът на Асоциацията на българските съдии.

Помощници на Тодоров бяха Николай Ангелов и Иво Колев, 4-ти арбитър беше Иван Вълчев, а допълнителни асистенти - Николай Йорданов и Александър Костадинов.

Двубоят от 1/16 финалите на Лига Европа бе много оспорван и българската бригада имаше доста работа.

Пет минути преди почивката Николай Ангелов сигнализира за засада и гол на домакините не беше зачетен (на снимката), а в последната минута на мача Станислав Тодоров изгони играч на Стяуа за второ официално предупреждение, като българският арбитър показа още 4 жълти картона.

Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи