Ювентус с равен в последната си контрола (ВИДЕО)

Торинци завършиха 1:1 със Стандард Лиеж

Отборът на Ювентус завърши наравно 1:1 с гостуващия Стандард Лиеж в последната си контрола преди подновяването на сезона в Серия "А".

„Бианконерите“ играха в титулярен състав, близък до оптималния си. Въпреки това белгийците бяха тези, които поведоха в резултата в 32-рата минута, когато Данило си отбеляза автогол. „Старата госпожа“ все пак стигна до равенството в 56-ата минута, когато влезлият на почивката Матиас Соуле се разписа от дузпа.Така Ювентус приключи зимните си контроли с два успеха и едно реми, след като преди това победи Арсенал с 2:0 и Риека с 1:0. Първият мач на тима за новата година е гостуването на новака в италианския елит Кремонезе на 4 януари.

ОФИЦИАЛНО: Рос Баркли се завърна в Астън Вила

Английският халф подписа с бирмингамци след като игра там сезон под наем през 2020/21

ОФИЦИАЛНО: Манчестър Юнайтед обяви нов спортен директор

Дан Ашуърд ще е новият директор на "Олд Трафорд"