3. Ювентус се измъчи срещу 10 от Сасуоло, но взе трите точки (ВИДЕО+СНИМКИ)

Ювентус се измъчи срещу 10 от Сасуоло, но взе трите точки (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Старата госпожа" вървеше към хикс осем минути преди края на мача, но се справи с предизвикателството

Ювентус успя да победи с 3:1 Сасуоло в предпоследния мач от 17-ия кръг на Серия А. Торинци имаха доста трудности срещу неровердите, които играха цяло второ полувреме с човек по-малко.

Срещата започна добре за домакините, като още в 11-та минута Фработа отправи страхотен изстрел с левия крак, но Консили успя да спаси.

В 19-та минута Андреа Пирло трябваше да смени принудително Уестън Макени, който получи мускулен проблем и в игра се появи Арън Рамзи.

20 по-късно и Пауло Дибала легна на терена без да има възможност да продължи да играе, след като получи проблем в лявото коляно и Кулушевски го замени.

Точно преди почивката Обианг влезе изключително остро в краката на Федерико Киеза, като главният съдия първоначално му показа жълт картон, но след консултация с ВАР се видя, че нарушението заслужава директен червен картон.

След почивката Рамзи направи огромен пропуск. Страхотно центриране го намери в наказателното поле, но уелсецът не беше точен с глава.

В 51-та минута обаче Юве поведе. Данило получи топката извън наказателното поле и с топовен изстрел по земя не остави шанс на Консили.

Само осем минути след това обаче Сасуоло изненадващо изравни. Дефрел получи остър пас в наказателното, освободи се с първото докосване и преодоля Шчезни - 1:1.

Малко след час игра Кристиано Роналдо искаше дузпа срещу него след сблъсък с Консили, но съдията не посочи бялата точка.

Четвърт час преди края Роналдо пропиля отличен шанс. Пас в коридор го намери около дузпата и неохраняем той прати топката право в Консили.

В 82-та минута обаче Ювентус стигна до победата. Фработа получи отляво и пусна пас по конец в наказателното поле, където на втора греда Рамзи засече във вратата за 2:1.

В самия край Роналдо оформи крайното 3:1. Португалецът получи дълъг пас от Данило, напредна в наказателното поле и проедоля Консили.

Така Ювентус събра 33 точки на четвъртото място в Италия, докато Сасуоло остава седми с 29.

ОБЗОР: Ливърпул се изпоти за 1:0 над РБ Лайпциг (РЕЗУЛТАТИ)(ВИДЕО)

"Мърсисайдци" са с пълен актив след първите три кръга в Шампионска лига

Лийдс избра заместник на Илия Груев

Френски халф ще замени българина

Брест отново впечатли и спря Байер Леверкузен (ВИДЕО)

Френският тим и "аспирините" събраха по 7 точки

Скандално: Ограбиха шеф на Байерн Мюнхен в Барселона

Той е останал без мобилния си телефон, портфейл и скъп часовник

Барселона на Флик смаза Байерн Мюнхен с 4:1 (ВИДЕО)

Каталунците си го върнаха за 2:8 преди четири години в Шампионската лига

Индзаги вече казал "Да" на Юнайтед за догодина

Специалистът е готов да поеме "червените дяволи" след Тен Хаг

Моуриньо чака медал от Висшата лига

Португалецът следи разследването около Манчестър Сити, което може да му донесе служебна титла

Тен Хаг извика двама тийнейджъри за Фенербахче

Кризата с контузии при "червените дяволи" си оказва влияние

Треньорът на Андерлехт: Ще търсим недостатъците на Лудогорец

Дейвид Хюбърт говори на пресконференцията преди сблъсъка с родния шампион в Лига Европа