3. Здравко Димитров с 83 минути при успех на Бодрумспор

Здравко Димитров с 83 минути при успех на Бодрумспор

Бодрумспор на Здравко Димитров се наложи над Коняспор с 3:1 в мач от третия кръг на Суперлигата. 26-годишният български национал стартира като титуляр за своя тим, като бе на терена до 83-тата минута, когато бе заменен от Кенан Йозер.

Домакините от Бодрум излязоха напред в резултата в 28-ата минута, когато Амир Демирбаг си отбеляза автогол. Тимът на Здравко Димитров удвои аванса си в 40-ата минута чрез Георге Пушкаш. Преди края на първото полувреме Коняспор обаче върна едно попадение чрез бившия футболист на ЦСКА 1948 – Педриньо.

Влезлият като резерва на мястото на Здравко Димитров – Кенан Йозер, пък сложи точката на спора, след като се разписа в 88-ата минута от дузпа.

След първите си спечелени точки, новакът в Суперлигата Бодрумспор се изкачи до 12-то място, докато Коняспор е 11-ти със същия точков актив.

Припомняме, че Здравко Димитров бе повикан на пожар от националния селекционер Илиан Илиев за старта на Лигата на нациите.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)