3. Живко Миланов безпомощен за Васлуй срещу Интер при 0:2 (видео)

Живко Миланов безпомощен за Васлуй срещу Интер при 0:2 (видео)

Камбиасо вкара красив гол, друг аржентинец също се разписа за Интер, Мудингай се контузи

Живко Миланов изигра цял мач за Васлуй, но румънците загубиха с 0:2 от Интер в първи мач от плейофите за влизане в Лига Европа. Двама аржентинци донесоха победата за тима на Андреа Страмачони с попадения във всяко от двете полувремена.

Васлуй прие италианския гранд на стадиона на Чехлаул, защото има проблеми със собственото си съоръжение за Европа.

Отборът на Страмачони излезе на терена в новия си екип за гостуване в червено, а изненадващо Майкон започна като десен бек в схема 4-3-2-1.

„Нерадзурите” бяха изненадани неприятно в 21-ата минута, когато новото попълнение Габи Мудингай бе принудително заменен от Юто Нагамото. Малко по-късно обаче Интер поведе.

Естебан Камбиасо посрещна една лошо отбира топка от корнер и с феноменално воле с левия крак в горния ъгъл оплете в мрежата за 0:1 в 23-ата минута.

Уесли Снайдер бе близо до втори гол след половин час игра, но после Лука Кастелаци едва спаси страховит шут на Осман Н’Дойе.
В продължението на първата част Родриго Паласио прати на сантиметри от гредата.

Бившият играч на Дженоа  се реваншира за пропуска си след почивката. Аржентинецът вкара гола на успокоението за Интер в 73-ата минута за 0:2.

Реваншът на „Сан Сиро” е след седмица, а Васлуй изглежда загуби шансове да продължи.
Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи