3. Златан: Скочих за топката и той се удари в лакътя ми (ВИДЕО+СНИМКИ)

Златан: Скочих за топката и той се удари в лакътя ми (ВИДЕО+СНИМКИ)

Наказания от по 3 мача грозят Ибра и Мингс, Моу и Рууни скочиха срещу защитника

„Скочих за топката и за нещастие той се удари в лакътя ми. Не беше нарочно, надявам се да не е контузен.”

Така Златан Ибрахимович коментира инцидента с Тайрън Мингс от Борнемут при равенството 1:1 на „Олд Трафорд”.

В края на първата част първо бранителят бе хвърлен на терена от нападателя на Манчестър Юнайтед, а после Мингс стъпи върху главата на шведа, докато той бе паднал на земята.

Голмайсторът на „червените дяволи” не остана длъжен и веднага след това го удари с лакът в лицето при единоборство за висока топка. Сега обаче и двамата могат да бъдат наказани за по три мача.

Любопитното е, че Златан вече имаше жълт картон и въпреки това не бе изгонен, докато поискалият му обяснение за удара с лакът Андрю Сърман бе предупреден официално за втори път и остави „черешките” с човек по-малко за втората част.

Те обаче си тръгнаха с точка, което никак не се хареса на Жозе Моуриньо.

„Има си съдия, питайте него. Аз ще съм доволен, ако накажат Мингс за 4 мача. Честно казано вече не ме интересува, той най-добре знаеше какво прави”, коментира наставникът на Юнайтед, а капитанът Уейн Рууни допълни:

„Не мисля, че съдията видя как Мингс стъпи върху главата на Ибрахимович, но аз бях точно там и това не бе редно.”

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)

Гостите си тръгнаха с точката в последния момент

Официално: Бока Хуниорс остана без старши треньор

Диего Мартинес си подаде оставката

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)