3. Зрелищно реми в битката за Шампионска лига в Испания (ВИДЕО)

Зрелищно реми в битката за Шампионска лига в Испания (ВИДЕО)

Виляреал и Севиля поделиха точките след красиви попадения за 2:2

Виляреал и Севиля поделиха точките след зрелищно 2:2 в решителен сблъсък за разпределението на квотите за Шампионска лига в „Ла Лига“.

"Жълтата подводница" на два пъти повеждаше в резултата на срещата от 31-ия кръг на испанското футболно първенство, но допускаше изравняване.

След срещата домакините останаха шести в класирането с 48 точки, изоставайки с пет от третия Севиля.

Домакините поведоха още в 18-ата минута чрез Пако Алкасер, който се разписа с добавка отблизо.

В 39-ата пък Ескудеро изравни със страхотен диагонален изстрел, ала в 4-ата минута от добавеното време на първата част Виляреал отново излезе напред.

Тогава центриране на Санти Касорла от ъглов удар бе засечено от Торес и домакините се оттеглиха с преднина на почивката.

След нея обаче гостите стигнаха до ремито.

В 63-ата минута юношата на Барселона Мунир Ел Хадади вкара впечатляващо попадение, след като засече от въздуха центриране на Хесус Навас и оформи крайното 2:2.