2. Фен Зона
  3. Абсурдно 0-0 във втория мач на Novsport.com на „Каменица фен купа” за журналисти

Пропуски на целия отбор ни лишиха от заслужена победа над в-к „Меридиан мач”

Година след миналогодишния коледен турнир ситуацията за Novsport.com се повтаря. Дежавюто стана факт, защото след разгромната победа вчера над БНР, през втория ден от турнира за медии по егидата на КАМЕНИЦА, Novsport.com записа 0-0 срещу в-к Меридиан мач. Двубоят премина изцяло под диктовката на нашия отбор, в чийто редици се завърна капитанът Милен Германов.

Въпреки непрестанните вихрени атаки, абсолютно всички футболисти на Novsport.com без изключение пропуснаха доста изгодни положения. Пред вратата на стража ни Митко Андреев не се случваше нищо интересно и Фони, заедно с десния бек Мишо Узунколев, спокойно можеха да пият Каменица в компанията на талисмана ни Стефко Тюфекчиски-Сивия на трибуните в зала „Христо Ботев”.

Трудно може да се направи разлика между двете полувремена, тъй като Novsport.com доминираше изцяло. Едно от най-чистите положения за гол бе в края на първата част, когато отлично извеждащо подаване с пета на Кирил Евтимов бе продължено от Момчил Коритаров към Милен Германов, но частица от секундата не достигна на капитана да разпечата стража на вестникарите, който, трябва да отбележим, имаше страхотен ден и се със справи с канонадата изстрели на Павел Ангелов и колегите му в предни позиции.

Така след този нулев резултат Novsport.com е на второ място в групата, след журналистите от ТВ7, които преди броени минути постигнаха убедителна победа над БНР.

Утре сутрин се играят последните мачове в груповата фаза, като отборът ни ще се изправи именно срещу ТВ7.

Капитанът Германов е уверен в силите на отбора, като е решил  преди възловата битка с колегите на Кольо Бареков да проведе кратък разбор с играчите.