2. Фен Зона
  3. "Ариана аматьорска лига" стартира вчера и в София (снимки)

"Ариана аматьорска лига" стартира вчера и в София (снимки)

Вчера вечерта в спортен комплекс „Славия“, с близо 3000 аматьори футболисти стартира третото издание на националния турнир Ариана Аматьорска Лига

Вчера вечерта в спортен комплекс „Славия“, с близо 3000 аматьори футболисти стартира третото издание на националния турнир Ариана Аматьорска Лига. В първите мачове за годината в столицата отборът на „МТ“ победи „Brioningem“ с 3:0, „Арбикас” надделя над „Виц“ с 2:1, „Бароните“ елиминираха „121“ след 4:3, „Drujba II/Николов” победи „Барабите“ с 2:1. Миналогодишните финалисти "Клетката" и "Телеграф" започнаха силно своето представяне в квалификациите. "Телеграф" постигна победа с 2:1 срещу „Щото ми беше кеф“, докато „Клетката“ спечели с 4:2 срещу „Кютук“.

Тази година турнирът в София се провежда в 2 етапа – 04-06 май квалификации и 11-13 май финална фаза. Спортен комплекс „Славия” посреща първия етап в състезанието, а за финалите Ариана ще изгради своя мобилен стадион „Ариана Арена” в центъра на София до НДК. Приложено ще намерите още информация, както и кадри от откриването на турнира и първите мачове през вчерашния ден.