2. Фен Зона
  3. Бдин смаза Янтра в дербито на Северозапад

Бдин смаза Янтра в дербито на Северозапад

Лидерът в класирането победи с 4:0 габровци

Бдин (Видин) победи Янтра с категоричното 4:0 в мач от 26-ия междинен кръг в Северозападната "В" група. Воденият от Альоша Андонов тим се наложи с категоричното 0:4.

В герой за гостите се превърна Цветомир Тодоров, който вкара три от попаденията и изработи дузпа за четвъртия гол, реализирана от вратаря Станислав Антонов. Тодоров вкара два бързи гола още в началото на мача – във 2-та и 6-та минути, а в 38-та оформи своя хеттрик. Четвъртото попадение на гостите падна в 58-та минута. „Янтра” се отчете с две пропуснати дузпи при резултат 0:2, съобщава sport-gabrovo.com.

В 23-та минута Емо Георгиев сам изработи наказателният удар, но от бялата точка стреля покрай вратата, а при втория му опит четири минути по-късно, топката срещна страничната греда.

*служебна победа
** гостите се явявават със 7 души, след това техен играч получава контузия и двубоят е прекратен утре СТК ще присъди служебна победа за тима на Гигант